Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2008, 21:36   #13
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Witam Państwa serdecznie
Chciałem nakreślić co nieco o Neuroshimie jaką ja widzę i jaką będę stosować w przygodzie.

Świat upadł w 2020 i to co z niego pozostało to tylko żałosne szczątki wielkiego kapitalistycznego imperium jakim były Stany Zjednoczone. Teraz Zasrane Stany to głównie pustkowia - skażone i radioaktywne, zasuszone stepy i dżungle pełne dzikich bestii. To miejsca gdzie wodę trzeba destylować i zdobywać z trudem. Żarcia nie da się kupić w sklepiku co 50 metrów, a berreta mieści w magazynku 15 naboi. To świat gdzie nieprzygotowany do podroży człowiek umiera użądlony przez jadowitego robala, który wlazł mu w nocy do buta, albo zdycha osłabiony na pustyni dzięki truciźnie wsysaczy.
30 lat po wojnie większość świata ma wiele z Koloru Rdzy. Choć wszystkie barwy Neuroshimy mieszają się w niej - po za ruinami cywilizacji, po za skupiskami ludzi nie ma jednak praktycznie nic i samotnej postaci ciężko jest wyżyć.

Czyli tak[pamiętajcie]
1. Mamy rok 2050
2. Będę liczył naboje, leki, żarełko itd które gracze mają na stanie [sami tez liczcie by kiedyś nie zdziwić się cichym "klik" zamiast Blam z waszego kochanego Deserta]
3. W walce chce stosować mniej więcej podział na segmenty - nie musicie ich pisać, ale będzie zasada jeden post - jedna tura - trzy segmenty.
4. chodzenie w przemoczonych skarpetach może grozić zapaleniem płuc
5. nie wyspanie - zmęczeniem
6. większość ludzi broń w kaburze nosi zabezpieczona.
7. jestem miły - to świat po apokalipsie stał sie twardy i nieustępliwy
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline