Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2008, 09:58   #39
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Hyh od razu zoofilia... Ja wiem, że ludzie to rasa niższa ale uważam że jednak do zwierząt nie powinno sie ich zaliczać choćby przez grzeczność ;D A tak nawiązując do sytuacji przypomniał mi sie kwiatek z sesji w realu. Uczestniczę ja- Ork i dwie koleżanki, elfka magiczka i ludzka kapłanka. Mniejsza o to w jaki sposób fakt faktem znaleźliśmy się rankiem na plaży. Dziewczyny wpadły na pomysł że pójdą się wykąpać, moja reakcja do MG: "Na twarzy pojawiam mi się obleśno-lubieżny uśmiech". Dziewczyny wielce zdziwione i wyjeżdżają z tekstem: "Ale przecież my jesteśmy z różnych ras, nasz widok nawet nago nie powinien cię podniecać, przecież to nienaturalne" itd. itp. Moja reakcja: "To skąd się w takim razie biorą półorki?" MG spadł ze śmiechu z krzesła widząc miny dziewczyn
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline