Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2008, 21:41   #1
Rewan
 
Reputacja: 1 Rewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodze
[komentarze] Popioły Feniksa

Zapraszam do komentowania sesji. i tak btw to jestem dumny, bo to moja pierwsza sesja

Posty piszemy w 3 osobie, dialogi po myślniku, myśli kursywą. Taki standard mam już wyrobiony po wcześniejszym forum, więc wolę go nie zmieniać.

W pierwszym poście oprócz standardowej akcji mam dla was wyzwanie. Macie do opisania wspomnienie z 3 dni przed wydarzeniami tymi, w którym to dokonał się przewrót. Każdy z was osiągnął o wiele większą moc, powiedzmy na to, że nie maksymalną, ale mieliście dostęp do wysokich zdolności. Wszystko jednak w granicach rozsądku, tak że nie rozwaliliście pół miasta itp. Sprawdzimy waszą zdolność wyobraźni i talentu do pisania. Jeżeli ktoś posunie się za daleko, z pewnością go o tym powiadomię.

Kolejna rzecz, to prosiłbym o nie zabieranie roli mg. Sprecyzuje, jeżeli jest wątek gry, to mam go wymyślonego, i jeżeli wy będziecie kierować dialogami i odpowiedziami, możecie mi go zniszczyć. Możecie wymyślać dialogi, jeżeli są luźne. Z przechodniem na ulicy możecie sobie pozwolić na odpowiedź. Wojnar ty masz z początku taką możliwość z przyjacielem. Jeżeli chcesz, wykorzystaj.

Te sprawy panelowy obczaje później i dam wszystkich graczy itp.

To chyba wszystko. Miłej gry życzę8)
 
Rewan jest offline