Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2008, 16:58   #22
Pandemonicum
 
Pandemonicum's Avatar
 
Reputacja: 1 Pandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Ogólny rozrachunek wychodzi na "szarość" czyli neutralność, do której zawsze się przyznawałem. Żądane jest wiarygodne odgrywanie postaci, prawda? Niestety jak opowiem się po którejś ze stron to nie będzie już to jedna i ta sama postać, więc spełniając jeden warunek, anuluję drugi. Analogicznie w drugą stronę.
To jednak pociąga dalsze konsekwencje, a mianowicie tu wali się nowy system skilli, gdyż PSy zdobywa się adekwatnie do charakteru postaci, zaś ten został włożony w sztywne, nie zaś, elastyczne ramy, co jest ewidentną wadą.
Moje zdanie: sztywne ramy zawsze są złe, a sukces TjT tkwił między innymi w elastyczności.
Wracając, nie mogę zdobywać PSów. Dlaczego? Bo moja postać nie łapie się w te sztywne ramy, więc jako aktywny gracz pozostanę w tym samym miejscu, w którym zacząłem niezależnie od poziomu jaki zdobędę.
Geniusz tkwi w prostocie!
Nie tak pesymistycznie, coś się na pewno przecież wymyśli.
Można by np. dawać PSy dla takich jak Twoja postaci neturalnych za czyny zarówno te przyporządkowane Bieli, jak i Fioletowi, ale np. tylko połowę, albo 3/4.
Można również stworzyć listę taką, jak dla kolorów, tylko że osobiście dla Twojej postaci, biorąc pod uwagę jej poglądy/cechy charakteru. Wtedy dostawałbyś PSy właściwie za dobre odgrywanie postaci.
To tylko dwie propozycje, rozwiązań jest więcej. Wszystko zależy od decyzji Mistrzyni.

Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
-kolejne co, to umieszczenie umiejętności w sztywnych ramach, co jest w pewnym sensie niewykonalne, ponieważ obszarowe, zabijające jednego i zabijające większą ilość to tylko nieliczne i to właśnie jest ograniczenie do wyboru skilli, którego teoretycznie nie ma, jak to wspomniałaś
Wydaje mi się, że to były tylko przykłady, bo mój skill ani nikogo nie zabija, ani nie jest obszarowy, a Almena żadnych poprawek nie kazała mi robić.

Jakby co to jestem już zgłoszony i KP mam wysłaną, teraz czekam ze zniecierpliwieniem na wyrok.
 

Ostatnio edytowane przez Pandemonicum : 13-05-2008 o 17:07.
Pandemonicum jest offline