Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2008, 19:26   #23
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Exclamation

Gah, wybaczcie, dopiero wróciłam do chaty;/

Wyniki, heh. Najpierw chciałam wszystkim podziękować za duże zainteresowanie!J Dotarło wiele ujmujących kart postaci, niestety wybrałam tylko trzy. Nieszczęśnikami err szczęśliwcami są:
Szarlej, Josonosimiti i Pandemonicum
!

Niedługo założę komenty do sesji i pokłócimy się jeszcze co do szczegółów sesji.
Pierwszy post padnie kiedy Miji się ujawni [hop hop, wiem że tam jesteś...]

* * *
Alaron...

Są stworzeniami Bieli ich świata-człowiek >> Człowiekiem już dawno nie jesteś. Ast też był człowiekiem. Thomas też. Wyglądają na ludzi?

Czy komukolwiek z graczy Tev wygląda na człowieka?

A tak PS – ludzie to od wieków właśnie jedyne istoty w Wymiarze Chaosu skażone fioletem.

Ale jakby było tego mało w świecie TjT jest stworzeniem Żółci (odesłanie do TjT 2,5-stwierdzenie MG >>> Jesteś nim skażony. Nie jesteś stworzony przez Żółte Światło. To różnica, jak być chorym na cholerę, a być cholerą.

Ogólny rozrachunek wychodzi na "szarość" czyli neutralność, do której zawsze się przyznawałem. > Ok. ale OD TEJ CZĘŚCI koncepcja sesji wymaga, żebyś wybrał JEDNĄ ze stron. Musisz być bardziej taki niż taki. A jesteś. Stanowczo Fioletowy. NIE MUSISZ zachowywać się stale jak demon. Możesz pozostać neutralny w wielu kwestiach.

Kiedy była rekrutacja, wysłałeś kartę, mówię; ok. czyli jesteś chimerą? Ty; nie jestem rakszasą, DEMONEM. Czy demon jest istotą bieli?

Czy komukolwiek z graczy Tev wygląda na postać Bieli? Taką ja Kejsi, Barbak...?

Alaron, w czasie całej gry nie było ze strony twojej postaci ani jednego zachowania podpadającego pod biel. Cały czas powtarzasz, że nie wierzysz w istnienie Almanakh i Lavendera, że masz ich gdzieś. Won, do fioletu . Z bielą nie masz NIC wspólnego A twierdząc, że tak, zacierasz tylko niepotrzebnie wizerunek Białych co paskudzi sesję.

Wiem, że nie lubisz kości. Ale wybacz, nie będę zmieniać systemu, skoro reszcie graczy graczy pasuje/znoszą to. ZAWSZE będzie ktoś niezadowolony, wszystkim nie dogodzisz! I inni godzą się z tym, Ty niestety nie. Dlaczego, na miłość Boską?! XD

ZA ODGRYWANIE POSTACI SĄ PD NIE PS!

Z powodu jęków na temat PS - ok. Za wykonanego questa jest 5 PS. w sumie myślałam nad tym wcześniej - jeśli to Wam pomoże, ok;D

Z reguły będziecie mogli wybrać między kilkoma zadaniami. Tn. wykonujecie wszystkie, ale w dowolnej kolejności.
Radzę najpierw brać się za te pilne. jeśli coś dzieje się w okolicy od miesięcy, nie jest pilne. Ale wasz wybór.
Prośba, abyście ustalali gdzie idziecie, i byście chodzili w miarę razem [góra 2 grupki, biali i fioletowi]. Nie rozdrabniajcie się. MG będzie siekał wszystko co odpadnie od grupy
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline