Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2008, 20:11   #204
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Mailin skinął głową:
-W rzeczy samej, ja będe najblepszym kandydatem - włożył ręke i ?!.. żadnej reakcji, ani krzyków ani pisków ani strzęku mechanizmu. Cóż w tym momencie przypomniał się Thomasowi film z Nicholasem Cage'm, który oglądał jako jeden z ostatnich, kiedy główny bohater wkłada ręke do całkiem nieszkodliwej dziury i udaje że jednak coś mu się stało. Jednakże nameczanin chyba nie ma na tyle poczucia humoru? cóż może to wina rasy?! Złośliwi wymyślają żarty na temat tej już nieco podupadłej rasy, w stylu.
Ilu Nameczan potrzeba do użycia scoutera?!
Dziesięciu! - jeden używa, a reszta zastanawia się czy jest to żart sytuacyjny

Ale jak wiadomo Nameczanie to jedna z lepszych ras wojowniczych, które posiadają wiele zdolności z racji swej jaszczurzej natury.
Mailin delikatnie wyciągnął ręke i tylko wzruszył ramionami:
-Jak dla mnie to tylko strata czasu, poinformujemy o tym Dimosowi i wracajmy do obowiązków, zresztą widze tu znaki, które gdzieś już widziałem - Revhis podszedł bliżej insygniów na ścianie - Czy te loga nie mieli nasi znajomi w porcie i nasz znajomy porywacz?! Ciekawe kogo to znak to musi być całkiem stare!! - pokręcił głową i spojrzał na towarzyszy.
-No to co, wracamy do treningu?! Szkoda czasu, a następne zawody tuż tuż!! - dodał Revhis, a Mailin niepokojąco, a może zapobiegawczo podszedł bliżej wejścia do komory.
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline