Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2008, 21:36   #27
Josonosimiti
 
Reputacja: 1 Josonosimiti nie jest za bardzo znany
Alaron, nie chciałbym się wtrącać w waszą dyskusję jako nowy gracz, lecz odbieram koncepcję Białych i Fioletowych nieco inaczej. A mianowicie, jak Almena napisała nie ma tutaj ścisłego podziału na Superbohaterów i Superzłoczyńców. Dotąd granie postacią miarowo neutralną nie sprawiało problemów, ze względu luźny system skilli. (Tak to zrozumiałem to z postu Almeny i częściowej lektury TJT3) Jeśli twoja postać była jak dotąd bezstronna i nie wyznawała żadnej ideologii, teraz może pozostać taka sama. Sądzę, że o przynależności do danej grupy świadczą czyny a nie ślepa wiara. Jedyne co musisz zmienić aby Tev pasował do nowego systemu, to zdecydować się po której stronie częściej stoi. A raczej, czy częściej działa w celu własnego dobra, czy może na pierwszym miejscu stawia drużynę. Reszta poleci sama. Myślę, że do tego przywykniesz, a robienie szumu dookoła systemu wprowadza jedynie nerwowy nastrój. Napisz na PW do MG, czy też w rekrucie, na co się finalnie zdecydowałeś. Takie jest moje zdanie. A teraz sprawa do Almeny. Mogłabyś rozpisać drużyny wraz z nowymi graczami?
 
Josonosimiti jest offline