Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2008, 21:45   #7
Anthael
 
Anthael's Avatar
 
Reputacja: 1 Anthael nie jest za bardzo znany
I zaliczona 3 razy, II 10 razy8) Jedna z najlepszych serii cRPGów i w ogóle jedna z lepszych gier, z jakimi miałem do czynienia. I była solidną grą ze standardową, jak na realia SW, fabułą, przez co w ogólnym rozrachunku dałbym jej 8/10. Za to II... Cud, miód, orzeszki....Bugi Fenomenalna fabuła, sporo smaczków i niedopowiedzeń czy znacznie poprawione relacje między członkami drużyny; gdyby nie wycięcie 1/4 gry przez autorów (restoration project), ogólna niestabilność gry (średnio cogodzinne wywalenia do Windy) czy jak na swoje czasy kiepskawa grafika, gra spokojnie mogłaby pretendować do miejsca na podium najlepszych cRPGów... Może KOTOR III zawrze w sobie solidność I z potencjałem fabularnym II, wtedy wyszłaby gra wszech czasów, ale to niestety marzenia. Jedyne co NAPRAWDĘ nie przypadło mi do gustu w I i II to decyzje moralne - tak prostacko podanych dylematów moralnych (uratować kolesia napadanego przez bandytów czy też pomóc oprawcom a może zabić wszystkich?)x100 nie mogłem strawić, mimo że to bardzo w stylu Gwiezdnych Wojen, ale może III to naprawi... o ile w ogóle wyjdzie...
 
__________________
"Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte
Anthael jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem