Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2008, 22:29   #108
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Miałem dać dziś posta, ale zapomniało mi się o jutrzejszym kolosie z biologii molekularnej... także posta przekładam bądź na dzisiejszą późną noc, bądź na jutrzejsze popołudnie. Zobaczę jak się wyrobie z materiałem. Pozdr

EDIT: No... dałem radę. Galed skoro nie mam od niego posta po prostu nadal siedzi przy stole. Kaworu... przykro mi, ale nie wyszedł rzut na czarostwo, a nie dałeś mi znać, że chcesz wziąć 10, jako że nic Ci nie przeszkadzało, ani Cię nie rozpraszało. Jednocześnie przypominam, że wszelkie rzuty wykonuję ja w Kostnicy.org. Rzut można zobaczyć pod podanym linkiem, a jeśli ktoś chce zobaczyć wszystkie dotychczasowe rzuty (żeby nie było, że oszukuję ) to proszę o pw to podam login i hasło.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 14-05-2008 o 00:34.
Cosm0 jest offline