Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2008, 13:34   #33
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Przypominam że termin coraz bliżej, macie jeszcze jakieś 10 dni na nadsyłanie kart (nie dotyczy "rezerwistów", którzy zjawią się w sesji nieco później).

Jak na razie mam karty:

Sinthael: Elfi woj
ŚlePox: Półelfi Tropiciel-Łotrzyk
Adix: do poprawki karta Elfiego woja
mamra: karta kompletnie do poprawki

nie za dużo tych Elfów?

Chciałam też po raz kolejny zwrócić uwagę, że prosiłam o dobrych lub neutralnych BG a tu mi wielu wyskakuje z kartami/pomysłami na złych BG. Powtórzę więc raz jeszcze, że wszelkie "złe" klasy raczej nie przejdą jacyś Nekromanci, Szarosini oraz Zniewalacze i inni tacy to nie tu, oni są źli i tyle a to nie ma być z założenia zła drużyna. Mogą w niej być wredniacy, brutale i niezbyt uczuciowi obijacze gęb, jednak klasa nastawiona na zło odpada.

Qumi napisał tu o jednej z tych klas i już 3 osoby się mnie pytają czy mogą nią zagrać, zamiast więc paru pw piszę tutaj, że nie, nie możecie nimi zagrać. Sami będziecie walczyć ze złem, więc to nie ma raczej sensu być jakimś "Panem Szarosinych" (co to lubi truposzczaki i może ich sobie mieć jako towarzyszy) czy też brać pod uwagę inne/podobne kasy. Zanim cokolwiek wyślecie w tym kierunku a nie jesteście pewni dajcie znać przez pw.

Pisałam o tym od samego początku... Kapisz?

Pozdrawiam xP
 
Buka jest offline