Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2008, 16:47   #6
Vireless
 
Vireless's Avatar
 
Reputacja: 1 Vireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwu
-Uhmmm solidnie ale nie dość wzorowo. Zobacz jak to się robi! – Dwarf uderzył się w piersi tak że usłyszeć to musieli wszyscy wokół. Po czym beknął jak mógł najgłośniej. Ponieważ robił to już nie pierwszy raz włożył w nie całe swe uczucia. Zmodulował swój „głos” aż uzyskał brzmienie rytmu pewnej niezwykle obleśnej pioseneczki o tym co robiły dwa elfy i trzy trole gdy ich rodziców nie było w domu. Po skończonym koncercie uśmiechnął się od ucha do ucha a potem zwrócił się Orka:
-No i w ten sposób mamy za sobą część muzykalną... Na kolejne rozrywki dla ucha i oka zapraszamy już nie bawem!
Zlustrował pozostałych i skierował wzrok na tych, których do tej pory nie poznał
-A niech mnie kulawy elf wyściska, żebym to od Orka się miał uczyć sarvoi-vivre. Milo mi was poznać Jestem Fungrihmm. Zaraz zobaczę czy została jeszcze jakaś gorzałka by was powitać z honorem... Nerwowo zaczął potrząsać pustą menażką a potem zrobił dobrą minę do złej gry jednym słowem się uśmiechnął jak mógł najmocniej
 
Vireless jest offline