Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2008, 10:58   #135
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Umbriel Zobacz post
Wróciłem. Jak tylko sesja zostanie "odwieszona" jestem gotów do gry. Może warto byłoby zrobić jakąś rekrutację dodatkową?
Post powoli się tworzy do soboty wieczorem będzie na pewno. Czekam tylko jeszcze na lopate i Ostrze, czy chcą nadal grać, jeśli do soboty nie odpowiedzą na moje PW zabijam ich postaci (niekoniecznie od razu ).

Co do odpisywania: 1 post na 5 dni, tak jak to było ustalone tuż przez wstrzymaniem sesji. Pierwsze spóźnienie = ostrzeżenie, 2 = śmierć postaci
Sam też postaram się być bardziej punktualny niż poprzednio, aż do października mam już praktycznie wolne (nie licząc od 30 czerwca do 10 lipca, bo wtedy jeżdżę składać papiery na uczelnie) więc z odpisywaniem problemów nie powinno być.

pozdrawiam
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline