Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2008, 09:25   #15
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
PUNKTACJA:
Glyph 6,5 pkt
Verax 2 pkt
merill 2 pkt

Tak, chodziło o Duck and Cover... i tak jak merill napisał mi na gg... niezłe shizy tam wkręcają...

Kolejna zagadka dzisiaj popołudniu. Będę dawał jedną dziennie, tak jak prosiłe merill. Dotyczhczas dawałem tyle, bo aż mnie rączki świerzbią... wiecie jak ma się wymyślonych z 20 pytań do przodu... Choć, skoro taki płodny jestem, to może będę dawał całe pakiety pytań i zadań... Hyhy. :P

No dobra... a co tam. Popołudnia nie ma jeszcze (ale ja zuy jestem), ale i tak dam pytanie.
A w zasadzie PAKIET. Zasada dodatkowa. Pakiet wart jest 5 pkt ale trzeba poprawnie (z niedociągnięciami, ale jednak) odpowiadzieć na WSZYSTKIE pytania. To jest zadanie na weekend. Żeby wam się nie nudziło. Odpowiadajcie po sobie i nie edytujcie postów. Zastanówcie się czy nie warto uściślić odpowiadzi zanim je umieścicie, bo możecie niechcący podpowiedzieć innym
Lecimy (pytania łatwe nie są):

PYTANIE 5 (5 pkt!!)

5.1 (NS) Jaka profesja w wersji 1.0 znajduje się w liście profesji, ale nie jest opisana dalej w dziale o profesjach?
5.2 (F2) Wymień i opisz 2 motywy z Fallouta 2, charakterystyczne (jasne odwołania tylko!) dla D&D.
5.3 (F2) Czy w Broken Hills naprawdę jest skarb?
5.4 (NS) Kto to jest Penny?

Jak pisałem trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania... i to jak najpełniej... jeśli odpowiedzi będą poprawne, ale niepełne dostaniecie mniejszą ilośc punktów.
W związku z tym, że pytania do łatwych nienależą może się zdarzyć, że nikt nie odpowie... cóż w takiej sytuacji pakiet będzie czekał na śmiałka (odpowiedzi nie podam), a będę zadawał równolegle kolejne pytania.

GL.
nnnm
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 19-05-2008 o 13:34.
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem