Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2008, 13:08   #692
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Nooo, piękne posty panowie. Abishai, Junior, Wellin - ekstra. Świetnie mi się czytało.

Dobrze, parę ogłoszeń zatem. Ten rozdział będzie dość długi i dość rozstrzelony w czasie. Będziecie mieli okazję dowiedzieć się wiele o postaciach istotnych dla gry. Proponuję też iteracje: co 2 tygodnie idziemy do przodu z akcją. Większe posty ode mnie będą pojawiać się w weekendy. Dziś postaram się o pierwszy takowy, lecz znając mnie, jego pisanie przeciągnie się na sobotę.

W międzyczasie, 'gryplan':

1) odpisuję na maile Wellina i Abishai, dziś powinienem skończyć
2) jeśli Abishai podeśle mi uwagi i pytania do swego ostatniego posta by go poprawić / ulepszyć zajmę się tym w drugiej kolejności
3) wprowadzam Sakurę sobotnim porankiem, będzie o tym fragment posta
4) uważnie czytam Wasze posty po raz kolejny i odpisuję Wam wszystkim.

Innymi słowy, następny post jest mój i jest do wszystkich, ale jeśli poprawicie pewne drobne błędy w Waszych postach (KJ) w międzyczasie, będzie gites.

Na realizację 'gryplanu' będę potrzebował co najmniej paru godzin, zatem nie oczekujcie efektów błyskawicznych.

serdeczności,
Tammo
PS. Prawie już wyzdrowiałem!
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline