Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2008, 16:55   #10
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Wziąłem ze stołu gazetę i zacząłem ją wertować, jednocześnie łypiąc jednym okiem w telewizor. Jeden z posłów, wchodzących na mównicę, dziwnie przykuł moją uwagę. Nieoczekiwanie, z ekranu zwrócił się do mnie po imieniu i nazwisku, z prośbą abym wyszedł przed dom. Zaraz wrócił jednak do mielenia setnych bzdur. Pomyślałem, że to zbieg okoliczności, mogło chodzić o innego polityka. Z drugiej strony... Wyłączyłem telewizor, w głowie miałem jednak już mały zamęt.
Poczułem ssanie w żołądku, przeszedłem do kuchni i otworzyłem lodówkę. Jak zwykle wszystkiego było brak, trzeba kupić to i owo. Szybko przebrałem się w koszulkę, pierwsze, lepsze spodnie i wyszedłem z domu. Gdy liczyłem drobne na zakupy, z kieszeni przypadkowo wyciągnąłem tę dziwną wiadomość. Rozejrzałem się wokół.
 
Caleb jest offline