Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2008, 18:26   #3
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Handout to angielskie słówko oczywiście. Ja dostaję codziennie pełno handoutów - są to materiały przygotowane przez wykładowców dla studentów. Można więc wydedukować, że terminologii RPG będzie to coś przygotowanego przez MG dla graczy, co pomoże w sesji.

Jakie ja miałam handouty? Oprócz oczywistych mapek (tak, oczywiście że pamiętam mapkę z LARPa ), miałam raz na przykład testament! Akurat coś takiego nie było może bardzo mi potrzebne ale miało urozmaicić sesję. Do której jeśli dobrze pamiętam nie doszło Miałam też wiersz, gdzie drugie litery każdej linijki tworzyły konkretne słówko mające naprowadzić graczy Kiedyś myślałam o przygodzie gdzie wykorzystam sakiewkę z ziołami ale nie będę wdawać sie w szczegóły, może jeszcze kiedyś to poprowadzę. Ale rzeczywiście takie elementy są fajne i gracze to lubią.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem