Wątek: Linkin Park!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2008, 20:10   #35
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
wolę "prymitywny black metal" od komercyjnego LP.
Popieram.

Przesłuchałem kilka kawałków LP, gdy stawiałem swoje pierwsze kroki w muzyce. Nie podobało mi się i do dziś nie zmieniam zdania. Zespół jest kierowany do tego grona odbiorców, do których ja nie należę. Na pewno nie należą do tych bandów ambitnych, co widać w warstwie tekstowej i muzycznej.

To czy zespół jest komercyjny to inna bajka. Niektórzy - jak ja - preferują zespoły undergroundowe, których liczbę słuchaczy można policzyć na palcach obu rąk. Inni sięgają po tzw. masówki. Behemoth jest komercyjny, ale i tak słucham ich kawałków. Czy jest prymitywny? W warstwie tekstowej stary Behemoth jak najbardziej, dopiero potem stali się bardziej "dojrzalsi". A że wokal czy muzyka agresywna? To raczej nie świadczy o "prymitywizmie". Taki jest metal - tacy jak ja to lubią.
 
Terrapodian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem