Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2008, 20:43   #10
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Dziękuję Ci bracie za wsparcie.

Uwaga, właśnie odpisałam. Prosiłabym was o umieszczenie w swych postach dokładnego opisu wyglądu. Naprawdę szczegółowego.

Wszystko to ze względu na to, że pierwszy raz się zobaczyliście, we wcześniejszym pomieszczeniu było na tyle ciemno, że nie widzieliście nic poza delikatnym światłem docierającym z uchylonych drzwi no a postaci siebie, były niewyraźne, niejasne.

Dziękuję za uwagę, życzę miłego odpisywania. To będzie chyba jedyna okazja by zacząć się choć trochę poznawać, zaraz po waszych postach (jeśli oczywiście nie pociągniecie między sobą żadnego dialogu) ciągnę fabułę dalej.
Radzę więc przemysleć to, co chcecie napisać i ładnie ubrać to w słowa.
Przemyślenia, opis wyglądu, ewentualnie jakieś słowo - wszystko to jak najbardziej mile widziane, a to jeszcze z innego powodu. To naprawde jest storytelling, nie mam zamiaru tu rzucać kośćmi ani wysyłac na was hord chaosu z czasów najazdu moherów ;p
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline