Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2005, 22:30   #62
xpiotras v2.0
 
Reputacja: 1 xpiotras v2.0 ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Hood
wielu ludzi nei uciekało z WERMACHTU [...] nie masz prawa osądzać tych ludzi [...]
Mam prawo, właśnie dlatego, że byli w wehrmachcie DOBROWOLNIE. Rozumiesz?

Cytat:
Napisał Hood
Nie byłeś tam, nie przeżyłeś tego, nie wiesz co to znaczy
Z Wyborczej to przepisałeś czy co? Tam takie tanie chwyty stosują.

Cytat:
Napisał Hood
Tusk nie kłamał. Stwierdzenie Kurskiego miało oznaczać, że dziadek Tuska załatwił sobie kennkartę.
Czytaj może źródła to nie będziesz błądził jak dziecko we mgle. Kurski powiedział dokładnie tak: "poważne źródła na Pomorzu mówią, że dziadek Tuska zgłosił się na ochotnika do Wehrmachtu". I znowu przypominasz mi Koszerną. "Miało oznaczać" - LOL. Czytaj co Kurski powiedział a nie co "chciał powiedzieć" albo co Wyborcza "chciała żeby powiedział". Tusk zaprzeczył jakoby jego dziadek BYŁ w Wehrmachcie. A kennkarta to dowód osobisty. I volksdojcz niczego nie musiał załatwiać. On ją miał legalnie i bez łaski.

Cytat:
Napisał Hood
Napisałeś, że jego obowiązkiem było uciec [...] Czytam uważnie
Ty chyba czytasz nie ten post albo masz już za dużo promilli. Napisałem, że nie uciekł. Kropka. Nadinterpretacja to Twoje drugie imię.
Tylko ucieczka mogła go jakoś zrehabilitować. Bo bycie volksdojczem to dla prawdziwego Polaka hańba.

Cytat:
Napisał Hood
Bo chyba wiesz, że dezercję podczas wojny karze się śmiericą...?
Tak, wiem. Dziadek Tuska "podobno" był Polakiem. Wg polskiego prawa, za służbę obcej armii groziła kara śmierci. Więc co on robił w wehrmachcie? Czy mi sie wydaje czy wehrmacht prowadził szpital polowy dla Polaków? To co robisz, to skrajna demagogia. To już nawet niedemagogia, to michnikowszczyzna.

Cytat:
Napisał Hood
ale co to ma do Tuska?
A to ma, że Tusk [b] kłamie [/] usiłując się wybielić. Ot, co.

Cytat:
Napisał Hood
A kaczyńskiego kampania pogrąża go jako polityka, człowieka i reprezentanta tego kraju. Tyle krętactw ilu dopuścił się podczas tych kilku tygodni (on i jego partia) to aż nadto, aby go skreślić jako kandydata na prezydenta...
Wymień trzy i to pogadamy.

[ Dodano: 2005-10-23, 22:42 ]
Cytat:
Napisał Lord Qubek
ponoc dziadek T uciekł z wermachtu.
Musiał to zrobic skro pod koniec 44 był już w POLSKCH SIŁACH ZBROJNYCH NA ZACHODZIE.
Niekoniecznie, móg równie dobrze trafić do niewoli alianckiej. Z konkretnego przypadku wiem, że Ci, którzy zdezerterowali odnotowywani byli nawet w 45r.


Cytat:
Napisał Lord Qubek
otóz naprawdę niewiele mnie to obchodzi czy ktoś ma ślub koscielny czy nie
Tu chodziło mi o hipokryzję Tuska. Bo co to za chorągiewka na wietrze, która przez ponad dwadzieścia lat żyje w konkubinacie a nagle przed wyborami do kościoła biegnie po ślub. Jaja sobie facet robi.


Cytat:
Napisał Lord Qubek
ale ja chcę postępu, a nie zastoju i rządów motłochu, któremu wystarczą igrzyska
Zapewniam Cię, że Tusk jest gwarantem umowy okrągłostołowej. Czyli sojuszu żydokomuny z betonem. Tusk w UW nie zrobił nic dla Polski. Tak samo w Platformie. Pokaż choć JEDNĄ ustawę autorstwa PO dzięki której ludziom żyje się lepiej.
Cytat:
Napisał Lord Qubek
Wygrało, w najlepszym razie zło-i to większe.
JKM powiedział, że to wybór między grypą a anginą. Czyli mniejszymi złami. Ale ja uważam, że tak źle nie jest. Zoabczymy czy starczy im pary żeby rozwiązać WSI. Jeśli to zrobią, biję pokłony. Jeśli nie, to szkoda. Jednak angina...
 
xpiotras v2.0 jest offline