Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2008, 23:42   #26
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Talking

...O_O....
[Wizja Asta-embriona z ssanym paluszkiem, kamienia-głazu w gnieździe, wbijającego się w łydkę Revana] ...
[Histeryczny śmiech]
[po chwili].... [popija melisę] ....hm? [wizja Barbaka przytulonego słodko do śpiącego dwarfa].... Pfff! [melisa na ekranie] MWAHAHAHH! XD [histeryczny śmiech #2]

No dobrze moja boska drużyno. Jak dotąd idzie bosko. Rozgadaliście się, nie miałam co dodac.
Kejsi, uwielbiam, kiedy wszystko co dziwne żgasz patykiem! XD [knuje, obmyślając co by tu dziwnego i atrakcyjnego pod względem żgania patykiem podsunąc w kolejnej turze]

Dobra. Teraz zasieję psychozę [tak, podzielę się z Wami moją!].

Revan, Barbak, Funghrimm rzucacie 1 raz k 100 w swoich ostatnich postach ;3 Taki rzut surprise. Będą się takie zdarzały, czasem dla zmyły ;3. Jestem podła hu-hu.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 16-05-2008 o 23:43. Powód: ...Waldorff, WALDORFF! -_- Nie mogę przywyknąĆ do Funghrimma... -_-
Almena jest offline