Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2008, 11:40   #204
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
No dobrze, ludzie. Sesja powróci z chwilą powrotu Midnight.

1. Wszyscy na razie zostają na starych zasadach, a jeżeli wszystko się powtórzy, wprowadzę nowe... No, może nie nowe, ale zmodyfikowane stare.
2. Do tej pory bardzo szkoda było mi wyrzucać któregokolwiek z tak dobrych graczy, którzy mi się trafili. Co się zmieniło? Od tej pory gracz nieaktywny będzie usuwany z sesji i zastąpiony nowym.
3. Dlaczego czekamy na Midnight? Ktoś musi grać z Blackerem i Zakiem. Oczywiście liczę też na pozostałych.

Do zobaczenia.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline