Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2008, 20:49   #209
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Haha Gratuluję i pogratuluj również Corenickowi No i pozdrów go ode mnie No i wogóle! Chcesz ogórków kiszonych z miodem?
Powiem tak. Z jednej strony współczuje morza pieluch, a z drugiej wszyscy cieszymy się na przyjście nowego gracza lub graczki na świat
Teraz już rozumiem co Almena czuła, kiedy Vireless i Hollyork ogłosili, że mają bobaski
Haha Wiesz, dobrze, że istnieje nadzieja w przyszłych pokoleniach, że Sesje RPG nie zginą
Jeszcze raz gratuluję! No i szykujcie się na niespodziankę
Poza tym z chęcią zobaczę cię ponownie w sesji
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 18-05-2008 o 20:51.
Alaron Elessedil jest offline