Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2008, 18:16   #213
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Możecie pisać od teraz, jednakże mój post pojawi się najwcześniej w weekend. Po przerwie trwającej ponad 2 tygodnie to nie mam w szkole ani chwili wytchnienia. Nawet na przerwach.
Do tego wszyscy nauczyciele zwalili się na sprawdzian w jednym terminie i co mają zrobić biedni uczniowie? Wypruwać sobie flaki na książki. Cóż, skoro tego wymagają to trzeba tak robić, żeby zdać. Katastrofa. Poza tym czeka na rozwiązanie pewnej sprawy. Nie, Midnight, nie rozwiązanie rosnącego brzucha
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline