Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2008, 21:37   #1
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
Question [LI w sieci] Last Inn na nasza-klasa.pl

Jakże ja lubie tematy intergracji XD
Założyłem profil Last Inn na naszej - klasie ponieważ naszedł mnie pomysł:
Jeśli chcemy się rozpoznawać na konwentach wystarczy jak wpiszemy się jako znajomi tego profilu. Wtedy będziemy widzieć swoje zdjęcia i normalne nazwiska. Nie będziemy wołać nickami a imionami.

"Maciek! Nie wiedziałem że jesteś na U-bocie!"

Nie wyszło z integracyjną sesją Last Inn show więc może w ten sposób się uda poznać Was bliżej. Na pewno każdy na tym skorzysta.

Możemy wstawiać zdjęcia z konwentów i następnie je komentować :P A co!

W komentarzach profilu proponuję wpisywać swoje nicki, wtedy będziemy poznawać nick = imię i nazwisko.

I tak pewnie część z was się zna. Ja np. mam dodanego Bulnego jako znajomego od jakiegoś czasu.

W tym temacie poza notką " O boże! xxx nie wiedziałem/am że tak wyglądasz!" wstawiajcie swoje opinie na temat naszej klasy itp.

Jak się temat nie spodoba to proszę modów o kasacje
Pozdrawiam



PROFIL
 

Ostatnio edytowane przez Maciass0 : 19-05-2008 o 21:40.
Maciass0 jest offline