Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2008, 22:19   #58
lopata
 
lopata's Avatar
 
Reputacja: 1 lopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumny
Po kolei:
Punkt 1 odnosi się raczej do graczy
Pkt 2. to kwestia dogadania się. Miałem do tej pory wrażenie, że gra ja jako ja jest lepsza niż ja jako ktoś. Uważałem, że skoro w realu tak się gra można i tu zastosować tą metode. Zawsze można się dogadać. Ja jestem za tym aby Wam się dobrze pisało. Nie pogniewam sięjak niektórzy będą pisać w 1os. a inni w 3os.
Pkt 3. Pozostane przy tym przy którym jestem kolorze. Otrzymałem zgode od obsługi na korzystanie koloru pod warunkiem, że będę go urzywał tylko jako MG. Szkoda by było nie skorzystać
No i po 4.
Czemu chcesz mowe przenieść w kursywe? Czy pogrubiona czcionka nie wyróżnia dokładnie kiedy mówimy a kiedy nie? Widać tą różnice w szczególności kiedy pomiędzy słowa wpisujemy czynności jakie robimy. Ale jak już raz podałem. To kwestia dogadania się. Będziecie uważać, że lepiej będzie według Twojego pomysłu to tak będziemy grać.

No i po 5. Dokładnie jak w pkt 2. rozbudowa Waszych postów. Milej się czyta dłuższe posty.
 
__________________
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."
lopata jest offline