Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2008, 23:12   #58
enneid
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 1 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Hmmm rady przysięgłych nie było, więc tym bardziej trudno jest ustalić werdykt. Większość postaci było na bardzo wysokim poziomie, z ciekawymi historiami i nietypowe. Szczególne uznania dla Nicolasa i Alexis, którzy stworzyli naprawdę niebanalny duet. Niestety przeważyły względy podpasywania do sesji, mojej ogólnej koncepcji na nią, a że nie chcę próbować brać więcej graczy, do sesji dostali się:

Terrapodian - Garrem Ar'kal (bothański technik)
Delaraan - Darrakh Nuul (rycerz jedi, mistrz Juno Verlath'y)
Abbaddn - Juno Verlath (padawan Darrakha Nuula)
Smoqu - Haen Nexin (padawan)
Betterman - Ay've (padawan)


powyższych graczy proszę o potwierdzenie, że żyją i mają sie dobrze.

Dziękuje wszystkim za zgłoszenia. Szczerze nie spodziewałem się takiego odzewu aż mi to co nieco schlebiło . Mam nadzieje że mimo wszytko będziecie śledzić przebieg sesji. oczywiście jeśli ktoś odpadnie możliwe będzie dołączenie się do drużyny.
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!

Ostatnio edytowane przez enneid : 19-05-2008 o 23:17.
enneid jest offline