Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2008, 10:08   #14
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Wszystko więc sprowadza się do jednego - wypada poczekać, aż Sol to sprawdzi, bo nie mam pojęcia co się dzieje. Ja naprawdę nie znam się aż tak na kwestiach technicznych, żeby to naprawić Ja tu tylko sprzątam

Niestety skontaktować się teraz z Solem jest jak odnaleźć Szklaną Górę, więc nie obiecuję, że to się naprawi na dniach. Sol ma teraz masę kłopotów z przenosinami itd. Więc podobnie jak w poprzednim temacie - cierpliwości i powiadomię wszystkich jeśli coś się wydarzy.

Ze swojej strony jeszcze dodam, że nigdy nie miałam problemu z UW, przynajmniej do tej pory, więc być może jest to wina np. przenosin. Podczas synchronizacji bazy ostatnio również "wykrzaczyły się" wszystkie UW i LIplayer, więc nie zdziwię się jeśli teraz też tak będzie.
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem