Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2005, 18:36   #12
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja jako mistrz zawsze najpierw daję graczom BARDZO silne potwory, bądź też silnych BN-ów, aby zrozumieli, iz najważniejszy jest spryt, zaskoczenie, pomysł i charyzma. W tym momencie nie podam konkretnych potworów, ponieważ zależy to od rozwoju graczy.
Natomist później posyłam potwory, z którymi nie można się targować i trzeba pokonac je jedynie siłą np. trolle. W taki sposób gracz uczy sie pokory

Natomiast drugi mój mistrz wybitnie preferował różnego rodzaju sekty, więc gdzie tylko sie znalazłeś zawsze musiałeś walczyć z jakąś "organizacją", bądź też w jakieś "organizacji", obojetnie czy tworzyły ją szkielety, mumie, gobliny, czy ludzie.

A jeżeli chodzi o najciekawszego według mnie potwora to napewno będzie nim wampir. Posiadający wszystkie cechy ludzkie, jednakże o wiele silniejszy. No i oczywiście z klasą.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline