Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2008, 21:27   #36
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Talking

Drobne ogłoszenie – Thomas wziął urlop [] na 2 tygodnie, a Amman ma problemy z netem ;( Niech was nie martwi ich chwilowa nieobecność [tak łatwo mi nie uciekną ekhym].

Kejsi co do PW – Nie, zadania które dostajecie wykonujecie w miarę możliwości wszystkie, choć część możecie olać [tzw. wolna wola gracza, z drugiej strony nie wiem co za sens grac w RPG i olewać questy... chyba jakiś maso marzący o kopniaku moją boską girą]. NATOMIAST quest główny MUSICIE wykonać!

Zielony Rybak i Wielki Bakłażan rządzą!!!
Natomiast...
Skrót "Barb" mnie zabił
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 20-05-2008 o 21:27. Powód: BARB! XD
Almena jest offline