Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2008, 08:17   #38
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dobra, kawałek prośby ludkowie Jak zapewne zauważyliście, tura na forum trwa 2 dni. Kejsi nie jest wygadana [no ok, jest.... jest jest jest ], ale nie zasypuje Bnów pytaniami na prośbę [taaaak] MG. Ponieważ, jak wyjaśniałam wcześniej starym ludkom TJT [lol wapniaki] - nie ma sensu aby:
G; - Kim jesteś?
BN; Elfem.
[tura mija]
G: Jakim elfem?
BN; Mrocznym elfem, mieszkam w Honolulu.
[tura mija]
G: Masz dla mnie questa?
BN; Jasne
[tura mija]
G; Jakiego?
BN; A, fajnego takiego...

Dawniej [kiedy byłam piękna i młoda ] MG miał więcej czasu żeby rozgrywać rozmowy z BNami na gg, teraz czyni to sporadycznie. Dlatego plis, nie ma sensu jednej głupiej rozmowy ciągnąć kilka tur=cały tydzień. Jeśli w poście napiszecie że jesteście wpierw nieufni w stosunku do BNa, potem zadajecie pytanie, siedzicie chwilę cicho i zadajecie kolejne, wyjdzie w miarę naturalnie, a technicznie lepiej niż pisać 1 dnia, że jesteś nieufny i się przyglądasz Bnowi, 3 dnia że się odzywasz jednym zdaniem, 5 że o coś pytasz. Nie sądziłam że kiedykolwiek to powiem, ale bądźcie jak Kejsi, pytanie za pytaniem.
Jeśli macie sprawę do BNa, dajcie mu o tym znać jak najszybciej. MG nie chce przedłużać rozmów z BNami i jeśli widzi że grupa zaczyna gadać pierdołki-gadki szmatki, lub bez celu snuć się wokół, uznaje że się nudzicie i pora ruszać dalej [ tzw efekt boskiej nogi]. Dlatego pamiętajcie o questach, jak widzicie kogoś z nimi związanego rzucajcie się, łapcie za szmaty i zasypujcie pytaniami [mniej więcej]. Errr starajcie się też zacząć od najważniejszego [rozbrajająco wygląda Tev, który rozsierdza elfa, mówi mu, że zamordowano jego przyjaciela, a potem pyta o coś związanego z questem, co z punktu widzenia elfa jest pierdołką ]

Pozdrawiam tej!
Barb... barb, barb-barb [chichot] Podoba mi się!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline