Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2008, 23:43   #103
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
Kurcze wiem wiem.... Dałem dupy trochę z odpisywaniem. Co do waszych obiekcji do odnajdywania się w postach... Trochę inwencji. Sami rozbudujcie trochę fabułę. Nie zabije was za to. Jak ktoś przegnie z inwencją, to spadnie na niego głaz i go zabije.

Jeżeli to kogoś obchodzi, to post będzie jutro na 100%. Od teraz posty już będę regularnie co tydzień niezależnie od tego czy ktoś odpisze czy nie? Jeżeli ktoś nie odpisze dwa razy to jest TRUP. Mam nadzieje ze to jest jasne. Pytania? Zażalenia? Zgłaszać sie kto jeszcze gra. Od razu mówię, że Krasnolud zrezygnował.

Jeśli ktoś ma odejść, niech to robi teraz, bo będę musiał zrobić dodatkową rekrutację. Jeżeli zrezygnuje ktoś w trakcie scenariusza, to będzie duża szansa na rozpad sesji całkowity.

Czekam na odpowiedź.
 
DrHyde jest offline