Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2008, 00:25   #18
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Powiem szczerze. Sadzac po kartach, ktore juz otrzymalam zaczynam miec pewne dosc uzasadnione obawy o sesje. Prac jest piec z czego trzy swobodnie moga dolaczyc do wzorow w tutorialu "Jak nie powinno sie pisac Karty postaci do sesji RPG". Pozostale dwie tez niewiele lepsze z tym, ze nieco dluzsze.
Kochani! Opamietajcie sie! Macie tydzien czasu!
To przeciez nie jest wyscig szczurow a sesja, przygoda i kolejna z moich perelek. Nie zniose traktowania jej lekko. Wierzcie mi tez, ze jak nie dostane kart ktore mi beda odpowiadaly i ich klasa nie bedzie powyzej dostatecznego to nigdy nie pociagne tego dalej. Nie mam zamiaru meczyc sie z osobami ktore nie umieja wczuc sie w klimat i olewaja mnie zupelnie (bo inaczej tych wypocin nazwac nie moge jak tylko brakiem szacunku dla MG, ktory musi to czytac).
Karty powinny byc waszymi wizytowkami, czyms co odslania wasze najlepsze strony jako graczy. Najlepsze, a nie te ktore lepiej w piasek schowac.

Tak jeszcze na marginesie. Wybierajac profesje sprobujcie ja uscislic... Wybranie kim bedziecie grac nie nalezy do moich obowiazkow....
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline