Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2008, 19:12   #16
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
Myślałem, że jeśli chodzi o sytuację polityczną na Ziemi wystarczy wspomnieć to, co wspomniałem już wcześniej, że na Ziemi rządzi parlament światowy. Należy to rozumieć następująco: Tak jak w XXI wieku było kilka zjednoczeń, na przykład Stany Zjednoczone, albo Unia Europejska, tak w wieku XXIII na naszej planecie jest już tylko jedno - parlament światowy. Po prostu władza scentralizowała się jak najbardziej mogła. Są to rządy jednostek, które usprawiedliwiają wydawane przez siebie rozporządzenia, decyzjami światowego sejmu i senatu pokazywanymi społeczeństwu w mediach. Istnieje jakoby demokracja, przestrzega się niby praw człowieka i podobno każdy ma prawo głosu, ale w rzeczywistości głos społeczeństwa nie liczy się. Media chowają prawdę, że rządzi grupka sławnych osobistości, pośród której wymieniają się oni wzajemnie stołkami. Na Ziemi przyjął się język angielski i uznano go za język międzynarodowy. Od początku XXII wieku uczą go we właściwie wszystkich szkołach. Słowa naród i narodowość z czasem straciły sens i znaczenie. Oprócz terenów, które doszczętnie zalało, a które rząd światowy uznał za niebezpieczne więc zakazane, granic na świecie nie ma.
Wszyscy są równi. Nawet waluty ujednolicono. (powiedzmy, że wszędzie są to teraz "kredyty").

Werbunku na statek dokonano na podstawie osiągnięć w różnych dziedzinach nauki, bądź wyróżnień w armii. Można było również dostać się na statek jakoś po znajomości na zasadzie "Mam wpływową rodzinę w światowym rządzie , oni mi mogą wystawić każdy papier"


Czytam karty postaci i...

Spośród dwóch postaci stworzonych przez Col.Frosta wybieram szer. Matthew Kamiensky'ego - 24 letni żołnierz (od niedawna) , zna się na mechanice. Czuj się przyjęty do gry.

Przyjętą postacią jest również Terry Jacobs - 28-letni mężczyzna zakontraktowany jako cywil - bójki i rozboje, pilot transporterów małego zasięgu, . Mizuichi został już poinformowany.

Mało mam od was KP. Byćmoże dlatego, że przecież Lastinn długo nie działał. Zmuszony jestem przedłużyć okres rekrutacji. Macie kolejne 2 tygodnie. Ale jeśli się z tym pospieszycie, to możecie liczyć na to, że zaczniemy szybciej....dużo szybciej.

Chrapek: może to wstyd zapytać, ale co to jest "Obłok Magellana" ?
 

Ostatnio edytowane przez PonuryByk : 30-05-2008 o 19:19.
PonuryByk jest offline