Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2005, 18:07   #15
Kelu
 
Reputacja: 1 Kelu ma wyłączoną reputację
A ja zaoponuje Ja Kaczora lubię, jest dobrym politykiem, przytrzymuje Tuska teraz i dobrze robi :P
Mogę powiedzieć że Tusk wygrał w Warszawie, gdyż jego kampania opierała się głównie na większych miastach. A kto jeździł w teren? n/c
Tylko jedno jeszcze w tej sprawie: Warszawa to 1/32 wszystkich głosów. Wydaje mi się, że nie powinno się opierać swojej kampanii na tak małym poparciu...
Hm kurcze pogubiłem się w wypowiedziach i zapomniałem co jeszcze miałem skomentować :P

Cytat:
Co tu dużo gadać. Kaczyński to: oszust, wiarołomca i zdrajca. Nie boję się tego mówić gdyż:

- okłamał/zdradził wyborców, mówiąc, że nie zmienia poglądów - chce, ażeby komunista został marszałkiem (1szy człowiek po prezydencie)...
- oszust bo umawiał się, z PO, że jedni dają premiera, drudzy marszałka, a kiedy PO zaakcepotowało ich kandydata, wpiął się na układ i forsuje swoich pomagierów...
Zgodzę się, że wkurzyło mnie szczerze to co zrobił z koalicją... obiecanki cacanki, ok... :/
Ale muszę go bronić. Nie powiedziałbym żeby Tusk był lepszy.... Jego ogólne propozycje były nie dopracowane... Poza tym co z tymi płatnymi studiami? heh n/c

Pozdrawiam
(wiem że moja wypowiedź jest ogólnie nieskładna, ale nie chciało mi się myśleć, a mam dopiero 16 lat ;D)

PEACE
 
Kelu jest offline