Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2008, 16:52   #44
Vimes
 
Reputacja: 1 Vimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znanyVimes nie jest za bardzo znany
Ekhm... Witam wszystkich
Na prośbę Almeny odzywam się w komentach i na początek pozdrawiam wszystkich nowych, oraz rzecz jasna starych zaprawionych w bojach Ciekawym czy jeszcze mnie pamiętają No ale chyba jednak nie tak łatwo zapomnieć zielonego ;p (choć doszły mnie słuchy że ktoś tutaj mnie chyłkiem zastapił na miejscu uciskanej mniejszości rasowej ) Muszę przyznać że jestem pod wrażeniem i dla Was i dla naszego ulubionego MG, że sesja nadal trwa i to jak widzę ma się całkiem dobrze ;]. Aż normalnie sam bym sie znowu przyłączył .

Pozdrawiam, trzymajcie się.
[dla niezorientowanych mówił Akrenthal, psion-Thajenki (lepiej nie pytać co to ) znany z TJT2 ;] ]

EDIT: Mijikai czy mi się wydaje czy teraz to Ty grasz psionem?! Oż Ty Nie zepsuj mi tam opini o tej cudnej profesji (tak jak ktoś mógł zepsuć ją bardziej niż ja)
 

Ostatnio edytowane przez Vimes : 31-05-2008 o 18:21. Powód: wolno to sobie edytuję ;p
Vimes jest offline