Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2008, 21:15   #83
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
", ;3" <--- to jest kradziejstwo niby od Ciebie?
No już może lepiej nie schlebiaj tak sobie, co? Nie przesadzasz?
To, że nie używam tego w postach do sesji, to raczej normalne, bo pisząc post jako postać nie używa się emotek, nie powinno...

A CatGirl nie jest Kejsiowata...jest normalną rasą, której nigdy nie dopuszczałam, ale którą grywałam...przy Tobie po prostu odważyłam się na prowadzenie bez ograniczeń, ale już nie przesadzajmy, że zabrałam Ci jakieśtam zasrane emotki, bo to nie tyle głupie i dziecinne co równie żałosne. Wybacz, że jestem teraz niemiła, ale nie mam humorków do takich pierdółek.

A to, że nie odpisywałam do TJT to chyba musiałbyć tego jakiś powód, nie sądzisz? Zresztą, nieważne, po prostu przestań mi się tutaj czepiać, jak chcesz to Ci oddam wszystkie moje punkty reputacji, bo przecież to Ty jesteś autorką wszystkiego co piszę... >_<"

Na wysyłanie mi KP macie jeszcze z 6dni, powodzenia :\
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline