Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 01:56   #86
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Angry

Gettor – nie znasz sprawy to się nie wstawiaj za cool Nami. Nie chodzi o rekrut tylko o wszystko co Nami pisze. I to chyba ona ma uraz do nas, bo olewała cały czas sesję, a kiedy zasłużenie została wywalona dała nam jedną gwiazdkę na sesji jak tylko Almena pierwszy post zamieściła! Uważasz ze to normalne? JA na przykład mam "prawa autorskie" do Kejsi, i nie życzę sobie żeby schemat mojej postaci kopiowano w czyimś rekrucie!

Ciekawa rasa - praworządna CatGirl!!! Brzmi znajomo. Dlaczego od razu nie spytasz w ankiecie „czy nie chcecie zagrać Kejsi?”. A „elfka z problemami” to po prostu Almena z jej opisu z TJT z 1 kwietnia! Szkoda że nie można zagrać „orkiem paladynem” albo „upadłym opętanym aniołem z mieczem Żywego Ognia”. A nie, rozumiem, kopiujesz tylko z żeńskich postaci.
Prawda jest taka, że kopiujesz styl Almeny, ale widzą to niestety tylko ci co czytają TJT. Wstawki „hm”, i emotka „ ;3” była sztandarem Veriona. Odkąd to zobaczyłaś używasz tego wszędzie, w innych sesjach i w komentarzach. Zepsułaś ideę tej postaci, jej klimat!!! Dziwię się że „oh my” nie skopiowałaś! Kopiujesz nasze pomysły, a nawet jak widać postaci, niszcząc ich oryginalność! Przemilczałabym to gdyby nie to że się tego uparcie wypierasz stawiając w złym świetle wspaniałego MG i twórczyni tego na czym żerujesz! I nie wyślę tego na PW bo chcę żeby wszyscy poznali prawdę.

Wytknięcie ci bolesnej prawdy to mój obowiązek jako Praworządnej Catgirl i trudno, najwyżej dostanę warna za offtop. Ale na tym forum tacy jak ja dostają ostrzeżenia i ujemną reputacje za to że na 30 stron tekstu napisali kilka zdań z małej litery.

Bez obaw, nie będę już tu więcej nic pisać, bo nie umiem tak cool pyskować jak Nami, żeby warna nie dostać.

Wniosek jest prosty. Bądźcie tacy jak Nami! Grajcie zawsze według tego samego schematu, kapryśną, puszczalską pannicę, a będziecie cool! Miejcie cool zdjęcie z pokazanym palcem, bądźcie cool pyskaci, piszcie masę krótkich, uszczypliwych cool komentarzy i podkradajcie innym pomysły, a nikt wam na tym forum nie podskoczy i zawsze wyjdziecie na cool girl do której wszyscy się łaskawie uśmiechną.
Jak widać, Gettor już się uśmiechnął, choć nie zna sytuacji. Ciekawe kto następny.
Nie grajcie tak jak ja. Dostaniecie warny i inni ukradną wam pomysł robiąc z waszej postaci opcję do wyboru w swojej rekrutacji!
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline