Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 02:11   #87
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Kejsi Ty jesteś normalna?! Jak to czytam to aż mnie w gardle ściska, co to w ogóle za nadinterpretacje?! Ty masz dziewczyno pojęcie co Ty piszesz?!

Cytat:
I to chyba ona ma uraz do nas, bo olewała cały czas sesję, a kiedy zasłużenie została wywalona dała nam jedną gwiazdkę na sesji jak tylko Almena pierwszy post zamieściła!
Skąd Ci to w ogóle o głowy przyszło?! Wy jakieś nienormalne jesteście! Macie kompleksy! Ja nigdy nie daje Jednej Gwiazdki jak coś mi się nie podoba, po prostu wtedy nie oceniam, bo szkoda mi starań tej osoby...ale teraz przynajmniej domyślam się kto mi dawał zawsze 1 gwiazdkę jak tylko założyłam jakikowiek temat...dzięki Kejsi, dzieki Almena...było mi wtedy przykro...miłe jesteście, naprawdę...

Cytat:
Ciekawa rasa - praworządna CatGirl!!! Brzmi znajomo. Dlaczego od razu nie spytasz w ankiecie „czy nie chcecie zagrać Kejsi?”
Prawdopodobnie dlatego droga dziecinko, że ta CatGirl jest postacią z sesji "Między Światami" i pochodzi z krainy tzw. Utopia...tak, zdecydowanie dlatego. Chcesz jej KP? Niestety ale ta sesja wymagała ode mnie praworządnej postacie, jak nie wiesz to odsyłam do rekrutacji.

Cytat:
A „elfka z problemami” to po prostu Almena z jej opisu z TJT z 1 kwietnia!
Tutaj niestety nie wiem co masz na myśli. Jeśli już musisz wiedzieć, elfką z problemami jest pewna Lilianym z sesji Wyrok Śmierci, a nie jakaśtam "Almena"...cokolwiek masz na myśli

Cytat:
Dziwię się że „oh my” nie skopiowałaś!
A co, to też tekst Alemany? Pisze "Och my...." jak już coś mnie bardzo zaszokuje, bo to raczej normalne, że się wtedy nie dokańcza... Nie widze w tym nic strasznego.

Cytat:
Przemilczałabym to gdyby nie to że się tego uparcie wypierasz stawiając w złym świetle wspaniałego MG i twórczyni tego na czym żerujesz!
Nie stawiam jej w złym świetle, to ona to robi... Zrobiła to przychodząc tutaj i pisząc to, co napisała...zresztą, Ty robisz to samo...

Cytat:
I nie wyślę tego na PW bo chcę żeby wszyscy poznali prawdę.
Szlachetne z Twej strony, załóż jeszcze temat o tym.

Cytat:
Wniosek jest prosty. Bądźcie tacy jak Nami! Grajcie zawsze według tego samego schematu, kapryśną, puszczalską pannicę, a będziecie cool! Miejcie cool zdjęcie z pokazanym palcem, bądźcie cool pyskaci, piszcie masę krótkich, uszczypliwych cool komentarzy i podkradajcie innym pomysły, a nikt wam na tym forum nie podskoczy i zawsze wyjdziecie na cool girl do której wszyscy się łaskawie uśmiechną.
Jak widać, Gettor już się uśmiechnął, choć nie zna sytuacji. Ciekawe kto następny.
Nie grajcie tak jak ja. Dostaniecie warny i inni ukradną wam pomysł robiąc z waszej postaci opcję do wyboru w swojej rekrutacji!
No to jest już żałosne...
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 01-06-2008 o 02:15.
Nami jest offline