Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 02:12   #88
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Kejsi, może gdybyś trochę obiektywniej przekazała te informacje to bym się nimi przejął. Ale ty idealizujesz że aż buty spadają!

Rozumiem że jesteś zdenerwowana na Nami bo też chce zagrać Cat Girl'em. Ale na miłość boską to jest sesja dla początkujących! Dziewczyna się stara, chce żeby nowi gracze zaznajomili się z forum, dostrzegli je z lepszej strony i tu zostali.

Ale nie, musicie to zepsuć.

Może i racja że Nami wzięła kilka pomysłów z TJT. Jednak może nie dlatego że "bezczelnie plagiatuje" a dlatego że akurat nie ma pomysłu własnego, a chce żeby ta sesja jednak była dobra (dobre wrażenie forum na nowych graczach) to pożyczyła kilka z nich z sesji którą uważa (uważała?) za najlepszą - TJT.

Cytat:
Napisał Kejsi2
Wstawki „hm”, i emotka „ ;3” była sztandarem Veriona.
Ktoś kiedyś zobaczył emotkę O.o i -.- wskutek czego rozprzestrzeniła się na cały świat. Naprawdę myślałaś, że ";3" pozostanie nietknięte?

Gdybym był na miejscu Nami i mi się to spodobało to też bym zaczął używać, bo przecież skąd mogłem wiedzieć, że Verion miał do tego prawa autorskie na piśmie. Szok.

Cytat:
Napisał Kejsi2
Bez obaw, nie będę już tu więcej nic pisać, bo nie umiem tak cool pyskować jak Nami, żeby warna nie dostać.
Acha...
"Napiszę w dwie minuty coś na Nami a potem odejdę, bo nie chce mi się bawić z tym problemem."

Cytat:
Napisał Kejsi2
Grajcie zawsze według tego samego schematu, kapryśną, puszczalską pannicę, a będziecie cool! Miejcie cool zdjęcie z pokazanym palcem, bądźcie cool pyskaci, piszcie masę krótkich, uszczypliwych cool komentarzy i podkradajcie innym pomysły, a nikt wam na tym forum nie podskoczy i zawsze wyjdziecie na cool girl do której wszyscy się łaskawie uśmiechną.
Zaprzeczasz samej sobie. Wniosek jest prosty - post był nieprzemyślany, co podważa autentyczność informacji w nim zawartych.
 
Gettor jest offline