Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 10:14   #48
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przerwa była zapowiedziana, ale jej przedłużenie nie. Również ciekawi mnie jak mielibyśmy wspomóc Solinariusa w naprawie bazy danych. Może nas oświecisz?
Chodziło mi raczej o wspomaganie forum. Gdybyśmy je wspomagali to żadnej przerwy by nie było. Zachęcam do tematów o pomocy forum ^ ^

Cytat:
Jakoś nie zauważyłem, by gracze narzekali, lecz co najwyżej ci którzy w sesji nie są
Gdybym grała też nie wypadałoby mi narzekać, ale skoro nie gram, to opinię mogę tutaj wystawić.

Cytat:
Nie, żebym i ja był czepialski, lecz dziwnym jest ocenianie sesji zanim ta się zacznie, nieprawdaż?
Nie jesteś czepialski, spokojnie. To tylko zdanie z którym się zgadzam. A moje własne to takie, że sesja jest nudna i monotonna :P No, ale dla nowych może być super ekstra, bo jakby nie było Almena umie prowadzić.
Almena, wybacz, że kradnę Ci Twój styl, Twoje emotki i Twoje polskie słowa!
Nie, nie drwię ;p Tylko następnym razem proszę Cię rozróżniaj to, co "mówię" ja, a to co moje "postaci"...

Cytat:
Dziękujemy i również życzymy powodzenia w wytykaniu innym błędów, których sama nie popełniasz
Ciekawią mnie te niby błędy, ponieważ nigdzie nie napisałam, że wy je popełniacie, no ale dobra. Wyraziłam swoją negatywną opinię i raczej to wszystko..hm. No cóż, nie będę wam przeszkadzać w grze, bo jeszcze coś mi się spodoba ... >_<

EDIT: tak jakby co to już tu nie wrócę by was nękać, więc jak coś napiszecie to liczcie się z tym, że nie odpiszę. Nie będę wam psuć komentarzy tak jak wy mi zepsuliście rekrutacje i to w dodatku dla początkujących i nowych graczy.

Miłej Gry.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 01-06-2008 o 10:46.
Nami jest offline