Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 10:29   #90
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Teraz, jak już wstałam i przemyślałam to wszystko to stwierdziłam, że jest mi przykro.
Właściwie to przez Ciebie Kejsi moi gracze mają teraz zepsutą zabawę. Znają już postaci, którymi mogłabym grać - więc co to za zabawa? Zobaczą taką o której już czytali i będą pewni, że to ona. To trochę smutne, że w ten sposób będą zaczynać grę.
Nowi właśnie się dowiedzieli jakie jest to forum i jak sądzicie dziewczyny - pozytywna czy negatywna opinia? Dziękuję wam, naprawdę. To wspaniałomyślne, że postanowiłyście atakować mnie w tym temacie za używanie polskich słów i popularnych emotek.
Żadnego z pomysłu nie ukradłam, wszystkie są moje i mam dowody w postaci Kart Postaci. Są to moje postaci, którymi "dzięki" wam moje panie, nie powinnam teraz grać w sesji, a miałam ochotę...
Takie sprawy naprawdę załatwia się na PW, albo na GG, a przychodzenie tutaj, napisanie czegośtam i powiedzenie, że już się nie będzie pisało jest...dziwne -_- (ciekawe czy tę emotkę też ukradłam )
A już wystawianie mi za każdy temat 1gwiazdki ... No niestety nic z tym nie zrobię, ale następnym razem zastanówcie się czy może sesja którą właśnie oceniacie jest bardzo ważna dla prowadzącego? Np., moja "Księżniczka Antarktydy" była dla mnie bardzo, ale to bardzo ważna. Nawet nie wiecie jak się czułam gdy zobaczyłam, że tylu osobom się nie podoba... Ja rozumiem, że było wam przykro, bo ktoś wam dał 1gwiazdkę, ale może zastanówcie się, bo to nie byłam ja, ale skoro wy tak pomyślałyście, to znaczy, że nie myślicie o mnie tylko o postaci którą odgrywałam (wredna, chamska, niemiła, bezczelna pyskata). Tak, bo to ona taka była, a nie ja...

Moi gracze chciałabym was sedecznie przeprosić za to zamieszanie, które niestety nie było zależne ode mnie. Zapewniam was, że z osobą, która miała pretensje porozumiewałam się później na PW. Jak widać druga z nich wolała przyjść, zaśmiecić rekrutacje i już nigdy nie wrócić.
Jeśli zraziliście się do forum to przepraszam. Przepraszam za każdego z osobna i za wszystkich razem. Zapewniam również, że takie sytuacje nie są tutaj codziennością, ale jak widać zdarzają się, co jest dość przykre.
Jesli teraz ktoś z was chce zrezygnować to proszę, jeżeli nie, to cieszę się, że mimo wszystko postanowiliście tutaj zostać.
Rekrutacje chyba przedłużę, bo teraz boję się używać polskich zwrotów, by nie zostać posądzona o kradzież...no a to się wiąże z tym, że trudno mi zacząć sesję...

Na chwilę obecną rekrutacja trwa do 3 czerwca, zaś zacznę ją znacznie później, gdzieś może w weekend.
Aha, jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy, nie szukajcie tych postaci, to taka prośba od MG...
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline