Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 10:46   #49
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
„Znają już postaci, którymi mogłabym grać - więc co to za zabawa?” >> I tu definitywnie przyznajesz, że zaczerpnęłaś od nas pomysł.

Mi też przykro bo milutka Nami i spółka złośliwie wlepiła nam właśnie po 1 gwiazdce. Wybacz Almena to przeze mnie.

Gratuluję tym wszystkim frajerom którzy dali się nabrać na cool gadki cool Nami i jest wielkie smutne oczy zbitej suczki. Wstawiajcie po 1 gwiazdce bo rzeczywiście nasi gracze i MG na to zasłużyli, ich nie obrażacie, o nie, to ja i Almena obrażamy graczy w rekrutacji nami wytykając jej błędy.

„Ty już totalnie przeginasz, NAMI. Wpadasz ludziom do komentarzy sesji i wytykasz bezceremonialnie wszystko co Ci kiedykolwiek zrobili.”!!!
Nami, co tu jeszcze robisz skoro tu nie grasz?!
Skoro ci się tak nie podoba to po co męczysz swoje oczy gapiąc się na to? Nie chcemy cię tu i dawno już nie chcieliśmy, Almena niepotrzebnie przedłużała żywot Zakalca zamiast go wywalić wieki temu! Idź sobie i nie wracaj. Nikt tu nie chce ciebie, twoich cytatów ani twoich mądrych gadek. My się na twoje cool pyskacze i słodkie przykre oczy nie nabieramy.
Nie odzywajcie się do niej bo znowu poleci z płaczem do kogoś i wlepią nam kolejne 1 gwiazdki.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline