Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2008, 11:19   #50
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Kej, co ci tak te dziadowskie gwiazdki przeszkadzają?! Sprawiedliwości nie było, nie ma i nie będzie, możesz dostać 1 gwiazdkę za to że na kogoś krzywo spojrzysz! I CO Z TEGO?! To sprawa frajerów którzy nie mają ochoty zajrzeć i sprawdzić jak sesja naprawdę wygląda. Ja płakać nie będę, nie będę biegać po forum i u wszystkich znajomych żebrać o 5 gwiazdek, więc może zostawmy sprawę tych sucharskich ocen za karę od obrońców dzie... [pf], HM?! ;33 – nowa emotka!

Tak to jest dociekać swoich racji, burza, opieprz, żałosna zemsta. A potem wszystko się wycisza. Czy możemy już przejść do ostatniego etapu?! Zamiast przedłużać bełkociki niektórych może napisz posta Kej?! -_-

Dzięki Kej i Blacker za kilka słów, lecz plis nie odpisujcie jej już nawet jeśli coś znów tu stworzy. Nie napędzajcie tego, stary, nudny numer. Najwyżej poczuje się bardzo zwycięsko że ostatnie cool słowo należy do niej [pewnie będzie to „jesteście żałosni zrobiliście mi przykrość”]. Tryumf, naprawdę.

A żywot Zakalca przedłużałam tylko dla Thomasa, myślałam że lubi z nią grać i przy okazji nauczy ją grać nieco częściej. To było głupie, obiecuję że się potnę w ramach pokuty .

W Nami podobała mi się tylko Motyla Noga, była fajna, ale było tego za mało. Nie ma cię tu już, nie masz wpływu na sesję, nie grasz, NIE PISZ, „nie psuj zabawy innym, bo obrażasz naszych graczy i jest mi przykro”.

DOBRA, KONIEC, OKEEEJ?! ;33 Zajmijmy się lepszą rozrywką niż dyskusja z Takimi, zajmijmy się postami, co?!

Kilku graczy ma PW, plis looknijcie!

Kejsi; nie, sama nie wyleziesz.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline