Wątek: OTowy Hydepark
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2008, 10:11   #31
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Cześć kochani, I'm alive!

Jako, że do mojego całkowitego deadlinu spraw OTowych zostało 28 dni, bo później jadę do roboty,a na OT wyrywam się stamtąd prawie, że siłą, to już chce mieć sytuację wyklarowaną, zwłaszcza z tym kto jedzie, a kto nie. Więc proszę się ładnie ustawić w szeregu i kolejno odliczyć. Słuchajcie jest taki czas, że mówimy już na 100% (opcjonalnie na 95%) czy jedziemy. Nie ma żadnych może, nie wiem, zastanawiam się jeszcze. Podforum, czy temat rekrutacyjny wystarczająco długo wisiały, żeby pójść do szefów i powiedzieć "chcę mieć wolne", czy uzbierać troszkę grosiwa na bilet w jedną stronę (niekoniecznie w dwie ). Także w tej chwili chcę widzieć konkretne deklaracje i dokładną liczbę swojej frakcji.

Idąc dalej, jest mi to potrzebne nie tylko po to, żeby mieć spokojne sumienie, że was dopilnowałam, ale po to żeby zrobić zbiórkę na akredytację:

"Informujemy, że tak jak i w latach wcześniejszych istnieje możliwość dokonania przedpłaty na konto za akredytację.

Opłata akredytacyjna na ten rok wynosi 30zł. (podniesiona o 5zł. w związku m.in. z ambitnymi planami oznakowania miasteczka).
Korzystając z przedpłaty wynosi ona 20zł. (czyli o 10zł. mniej).

Przedpłaty można wpłacać do końca czerwca na konto:
Patryk Soczyński
63 1050 1520 1000 0090 4049 9312
tytułem: "przedpłata oldtown2008 [nick]" (gdzie nick to Twoj pseudonim)

Najpierw jednak radzimy skontaktować się w tej sprawie mailowo: akredytacja@oldtown.org.pl

W przypadku dokonywania przedpłaty należy zabrać ze sobą na zlot dowód przelewu.

Żadne inne zniżki nie zostały przewidziane. Opłata akredytacyjna jest jednorazowa i obejmuje cały czas trwania zlotu."

Jak wyżej napisano można płacić na konwencie, albo zrobić wpłatę indywidualną na konto, choć wolałabym uniknąć takiego rozdrabniania się, a po prostu zebrać po te 20 zł i dokonać wpłaty za cała frakcję, czy wyłożyć pieniądze, a potem się z wami rozliczyć.

Gdy już to, co wyżej napisałam ustalimy, jest pomysł underparty w okolicach daty moich urodzin. Jednocześnie impreza ta będzie imprezą integracyjną, przeglądem sprzętu i przygotowania, zapoznaniem się ze stosunkami między ludzkimi we frakcji (między postaciami) itd. Uważam, że coś takiego jest nam potrzebne.

Jednocześnie przypominam wszystkim, że czekam na KP wasze, bo do tej pory znam tylko luźne projekty niektórych z waszych postaci. Zwracam się tu zwłaszcza do Nonickname'a, który chciał zagrać lekarzem - biegiem mój drogi, bo to trzeba okazać orgom jeszcze. Co do reszty, mówi zostały wam mniej więcej 2 tygodnie, żeby rozpisać to o co prosiłam od początku. Czekam na was i mam nadzieję się nie zawieść.

Obecnie daję wam tydzień na ostateczną deklarację. 2 tygodnie na rozpisanie postaci. Proszę was postarajcie się i poinformujcie wszystkie inne osoby, które chcą z nami jechać o wymogach, które postawiłam.

Pozdrawiam Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline