Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2008, 10:47   #1
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
[komentarze] Uwierz i zapomnij

"Chciałam tylko uprzedzić, że zawsze mogę was zabić bądź najzwyczajniej w świecie wyrzucić z sesji. Częstotliwość pisania przedyskutujemy w komentarzach, podobnie jak JAKOŚCIOWOŚĆ postów.
Za każdy maxymalnie krótki post będzie ostrzeżenie. Po dwóch ostrzeżeniach dostajecie czerwoną kartkę, która będzie mówić wam o tym, że jeszcze jeden błąd i macie problem.
Proponuję wtedy gadać ze mną na GG, bo ja wróżką nie jestem, a jak macie problem to miło napisać do mnie, wtedy z chęcią pomogę indywidualnie."


Wstęp jak w rekrutacyjnym temacie. Na początek może rozważmy kwestie częstotliwości pisania.
Ja proponuje 2posty/tydzień czasu. Tak, żeby każdy z nich był przemyślany i niebanalny. Kto się zgadza, a kto nie ma mi coś kupić i wysłać pocztą! XD

No, i piszcie :P

Aha, w woli ścisłości wrzucę i tutaj listę graczy i MG.

Główna Mistrzyni Gry:
Nami

Drugi Mistrz Gry:
Gettor

Gracze:
Vincent
Nuriko
Maju
Kraven
Aveane
Wrath
Zuki
Kerm


Kolejność czysto przypadkowa ;p
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline