Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2008, 15:09   #2
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Postanowiłem w komentarzach w miarę możliwości wrzucać wszelkie info, które maja prawo znać postacie. Także sprawy techniczne dotyczące naszej rozgrywki.
Na pierwszy więc ogień chce przypomnieć, iż e walce chce stosować podział czasu na segmenty - nie musicie ich co prawda rozpisywać, ale będzie zasada jeden post - jedna tura - trzy segmenty. Powinniście to uwzględnić tak by post w walce opisywał jedną turę, z opcjami opóźnienia, czy też wyczekania co, np robi przeciwnik.
Mechanika daje również możliwość by uprzedzić czyjeś pełno rundowe działanie, np jeśli BG albo BN celują zużywając na to więcej czasu, np cała turę [wszystkie 3 seg., ale też np 2 segm.], przeciwnik ma prawo w między czasie wykonać krótsza akcję.
Dla przypomnienia poniżej tabelka segmentów.


System ten mam nadzieje, usprawni i ujednolici walkę nie niwelując storytellingu. Jeśli jednak uważacie inaczej jestem otwarty na sugestie.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline