Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2008, 20:37   #5
Abaddon
 
Reputacja: 1 Abaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumnyAbaddon ma z czego być dumny
-Będziemy mieli niezapowiedzianą wizytację, jak mówiła Shaak Ti. To niszczyciel klasy Venator bądź Victory sądząc z odgłosów.-odpowiedział jedi na pytające spojrzenie swojej padawanki.-Wyjdź i poszukaj młodych padawanów. Zgrupuj ich w sali treningowej i czekaj na mnie.-powiedział Mistrz Null, gdy Juno przyglądała mu się pytająco. Młoda padawanka wiedziała że coś jest poważnie nie tak jak być powinno. Gdy jej mistrz wyszedł Juno zakleła pod nosem. '' Niby jak mam znaleść i powiadomić wszystkich padawanów w świątyni ??"
Szybkim krokiem ruszyła w strone jadalni. Tam miała szanse znaleść sporo uczniów i może któregoś z starszych jedi którego mogła by poprosić o podanie wiadomości mistrza Nulla przez interkom na teren całej akademii.

Gdy po chwili doszła do jadalni zobaczyła iż znajduje się w niej o wiele mniej osób niż podejrzewała. Znajdujący się w pomieszczeniu ludzie byli poruszeni.

-Witajcie, Mistrz Null chciał bym przekazała wiadomość do wszystkich jedi w świątyni. Ktoś pomoże mi dostać się do interkomów akademii ?-mówiąc to uśmiechała się rozbawiona swoją własną prośbą.
 

Ostatnio edytowane przez Abaddon : 09-06-2008 o 16:27.
Abaddon jest offline