Wątek: Poezja...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2005, 18:42   #2
Rębajło
 
Rębajło's Avatar
 
Reputacja: 1 Rębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetny
Ja cenie tylko poezję Kaczmarskiego, za Mickiewiczem nie przepadam (chociaz nie jest calkiem zly), ani Słowackiego nie kocham... Cóż takim już jest...

Ale w sumie Kchanowski ma fajne sprośnie wierszyki, ktore bym zacytowal, a Wacław Potocki tez fajnie pisal

Ogólnie poezja ciekawa sprawa, szanuje ludzi co ja tworzą bo trzeba miec zdolnsoc aby cos takiego tworzyc...

Powiem szczerze, że lekcje języka polskiego czynia z poezji coś mało wartego... Zawsze trzeba ją odczytywać tak jak nauczyciel każe

Osobiscie nienawidze wierszy "nowoczesnych" i tych, tfu, bezrymowych dla mnie to gwałt na poezji ale ja sie nie znam, na humanie bowiem jestem tylko ze względu na histe i ogolnikowo pojety polski :P
 
__________________
Ze szlachtą, mości panowie, trzeba po ojcowsku, nie po dragońsku... Powiesz mu: "Panie bracie, a bądź łaskaw, a idź", rozczulisz go, na ojczyznę i sławę wspomniawszy, to ci dalej pójdzie niż dragon, który dla lafy służy. - Jan Onufry Zagłoba
Rębajło jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem