Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2008, 22:10   #13
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
No cóż, miałem to napisać wczoraj w nocy, ale się nie udało, bo zaczęły się już problemy z komputerem. Tak więc po pierwsze:
Nestety ja akurat nie mogłem sam wrzucić avatara, bo Last odmawiał współpracy, co oznajmiał komunikatem po angielsku z kilkoma radami. Niestety żadna z nich nie poskutkowała, dlatego byłbym wdzięczny, gdyby Mistrz spróbował, kiedy tylko odzyskam władzę nad moim komputerem (piszę z cudzego) i będę mógł podrzucić obrazek odpowiedniej wielkości. Postaram się uporać z tym problemem (komputerem) jak najszybciej.
 
Betterman jest offline