Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2005, 22:27   #21
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Farrel
PiS jednak postąpił po chamsku.Obiecywali Platformie fotel marszałka-słowa nie dotrzymali
Chciałbym zauważyć, iż PiS proponował przez dwa dni jako marszałka D. Tuska, a dopiero w pół godziny przed głosowaniem, gdy PO definitywnie odrzucili tą kandydaturę, wyznaczyli własnego kandydata.

Cytat:
Napisał Farrel
w zamian za co Lepper udzielił im poparcia-w zamian za funkcję wicemarszałka
Lepper udzielił poparcia PiS-owi ponieważ jest bliżej poglądom tej partii, niż postulatom PO. Trudno sobie wyobrazić, aby Samoobrona głosowała za PO. Pamiętajmy, iż PiS nie udzielił ani jednego głosu Samoobronie, a wybory na wicemarszałków odbywały się jednocześnie. A dzięki poparciu społeczeństwa dla Samoobrony funkcja ta należała im sie, obojetnie czy nam sie to podoba, bo jeżeli wicemarszałkami mają być osoby z czwartej, piątej i szóstej partii (w kolejności oddanych głosów przez wyborców), a nie może być z trzeciej to coś tu nie pasuje.

Cytat:
Napisał Farrel
Przecież w kolejce czeka jeszcze o.Rydzyk.Czego on będzie chciał? Pewnie będzie teraz nietykalny i dalej będzie mógł wprowadzać w życie swój plan stworzenia rozłamu wewnątrz narodu
Ja jak i większość młodych ludzi nie trawię Radia M. to jednak pamiętajmy, iz Lech Kaczyński nigdy nie zabiegał aby rozgłośnia ta go popierała. Pamiętajmy, także iż radio to jest skierowane do ludzi w podeszłym wieku, a jak wykazywały sondaże nawet bez poparcia ojca Rydzyka PiS posiadał ponad 80% głosów u osób 60+.
Jeżeli juz chodzi o "rozłam" w państwie z powodu tego radia, wszyscy tutaj popieracie poglądy liberalne, czyli każdy może robić co chce, a państwo w to nie ingeruje, a wy chcecie zabronić wolności słowa danej radiostacji??? Czy ja sie pomyliłem, czy wy jesteście nie stali w swoich pogladach???
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline